Genel, Manşet

Biz Sarı Melekleriz, Biz Fenerbahçeyiz!

+ -

Biz Sarı Melekleriz, Biz Fenerbahçeyiz!

Kadın Voleybol Takımımız, CEV Kupası’nı müzemize getirmek adına son iki maçına çıkıyor…

27 Şubat 2013 Çarşamba günü ilk maçına çıkacak olan takımımız, kupa kaldırmayı hedeflediği son maçını ise 2 Mart 2013 Cumartesi günü, İstanbul’da, Burhan Felek Spor Salonu’nda oynayacak.

Türkiye’yi, Avrupa Kupaları’nda Temsil Eden İlk Takım: Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı
Fenerbahçe  Kadın Voleybol Takımı olarak, ’Fenerbahçe’ adını temsil ettiği her kulvarda adını finale yazdıran, kupaların sahibi olan takımımız; 2010 yılında Türk spor tarihinin en büyük başarısını göstererek ’Dünya Şampiyonu’ olmuştu. 2011-12 sezonunda Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olan Sarı Meleklerimiz, aynı turnuvada kazandığı gümüş ve bronz madalyalarla da Türkiye’de kadın voleybolu denince akla ilk olarak ’Fenerbahçe Spor Kulübü’nün’ gelmesini sağladı. Kulübümüzün ve taraftarlarımızın gurur kaynağı olan Kadın Voleybol Takımımız, 2009-10 sezonunu ise Dünya Kulüplerarası Kadınlar Voleybol Şampiyonası Şampiyonu olarak tamamladı.

Şimdi Yeni Bir Final, Yeni Bir Kupa Daha
Ülkemizi ve Fenerbahçemizi Cev Cup’ta temsil eden Sarı Meleklerimiz, işte tüm bu hedef ve başarılarla ülkemizde ’Kadın Voleybolunu’ getirdiği noktayı, bu sezon bir kupa ile daha güçlendirmek istiyor.

Sarı Meleklerimiz’in, Cumartesi günü, Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanacak Final 2.maçında ihtiyacı olan tek şey ’Fenerbahçemizin Büyük Taraftarının Sonsuz Desteği’ …

BİLET FİYATLARI HAKKINDA
27 Şubat 2013 Çarşamba günü (yarın) itibariyle Kulübümüzün Kombine Merkezi’nden satışa sunulacak bilet fiyatları aşağıdaki gibidir;

1.ve 2. Kategori: 20 TL
3. Kategori: 10 TL
4. Kategori: 5 TL

Biletler, maç günü (2 Mart Cumartesi) hem stadımızdan hem de maçın oynanacağı Burhan Felek Spor Salonu’nda satışta olacak.

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


reklam

etkinlik_takvimiHAFTALIK ETKİNLİK TAKVİMİ

res_3783 24.02.2013 Kasımpaşa Maçı İçin Altıyol’da Buluşuyoruz..!

Mabedimizde oynayacağımız bu maç için saat 18:15’de Altıyol’da buluşup hep beraber...